Par uzņēmumu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijasmernieks.lv" ir vadošais uzņēmums zemes kadastrālajā uzmērīšanā, kas piedāvā augstā kvalitātē visu veidu mērniecības pakalpojumus. Viens no Reaalprojekt grupas uzņēmumiem, kas ir vadošā infrastruktūras projektēšanas un mērniecības uzņēmumu grupa Baltijā, un sevi pierādījusi tādos starptautiskos projektos, kā, piemēram, Rail Baltic posma Igaunijā izstrādē.

Sākotnēji VSIA „Latvijas Valsts mērnieks”, bet no 28.02.2012. SIA "Latvijasmernieks.lv" tika dibināta  2005.gada 8.novembrī un jau tā paša gada 22.novembrī ierakstīts Komercreģistrā, bet darbību pilnībā uzsāka 2006.gada 2.janvārī. 

SIA „Latvijasmernieks.lv” mērķis ir sniegt mērniecības pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām visā Latvijas teritorijā.

Mūsu darba moto: „Panākumus iegūt vieglāk nekā noturēt!" Šo patiesību atceramies arī ikdienā, strādājot ar klientiem. Tādēļ par mūsu uzņēmumu var teikt, ka esam kā senajā teikā: „Vai Rīga jau uzcelta?... Nē!...." Mēs arvien esam kustībā - rūpējoties par attīstību un kvalitāti!

No 2012.gada SIA "Latvijasmernieks.lv" izveidojusies laba sadarbība ar vienu no spēcīgākajiem un lielākajiem Igaunijas autoceļu projektēšanas uzņēmumiem "Reaalprojekt".

 

 

 
 
Uz augšu